Δε θα σε σώσει κανείς. Ούτε μόνος μπορείς να κάνεις κάτι. ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ

Δευτέρα, 13 Μαΐου 2019

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ 19ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΟΛΜΕ

Αγωνιστική Ενότητα- Παρεμβάσεις Βοιωτίας
Υποψήφιοι για τις εκλογές για το 19ο συνέδριο της ΟΛΜΕ 

Ανδρέου Μαρία                  ΠΕ02    Γυμνάσιο Λ.Τ. Πύλης
 Ασήμου   Κωνσταντίνα      ΠΕ02   1ο Γυμνάσιο  Θήβας
 Παπαγεωργίου Γεώργιος  ΠΕ19    1ο ΕΠΑΛ Λιβαδειάς
 Περλεπέ Βασιλική             ΠΕ02     Γυμνάσιο Αλιάρτου
 Χαλιμούρδα   Αντιγόνη     ΠΕ03     Γυμνάσιο Αλιάρτου
 Χρυσαφόπουλος Κώστας  ΠΕ04     ΓΕΛ Αράχωβας-
                                                               ΣΔΕ Ορχομενού

              Αγωνιστική Συσπείρωση Εκπαιδευτικών
                 το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το ΠΑΜΕ
Υποψήφιοι για αντιπροσώπους για το 19ο Συνέδριο της ΟΛΜΕ
  
1.     Αλεξίου Χρήστος  του Αλεξάνδρου: ΓΕΛ Οινοφύτων
2.     Δεληγιάννης Γεώργιος του Μιχαήλ: Γυμνάσιο Οινοφύτων
3.     Κοχιαδάκης Ιωάννης  του Εμμανουήλ: ΓΕΛ Άσπρων Σπιτιών
4.     Λαχανά Δήμητρα του Αλεξάνδρου: Γυμνάσιο Σχηματαρίου (Αναπληρώτρια)
5.     Μαργαρίτη Γεωργία του Φωτίου: 1ο ΕΠΑΛ Θήβας
6.     Μελινάκου Αικατερίνη του Γεωργίου: 1ο ΕΠΑΛ Λιβαδειάς
7.     Μητσικώστα Φωτεινή του Βίκτωρος: 1ο ΕΠΑΛ Λιβαδειάς

8.     Οικονόμου Αναστάσιος του Ιωάννη: 3ο Γυμνάσιο Λιβαδειάς

Δ.Α.Κ.Ε.  ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 19 ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΟΛΜΕ

ΚΙΟΥΣΗ ΣΕΡΑΦΟΥΛΑ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΙΩΑΝΝΑ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ                      
ΣΙΜΟΥ                       ΑΣΠΑΣΙΑ
ΧΑΡΕΜΗΣ                 ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΝΩΤΙΚΗ  ΚΙΝΗΣΗ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ  ΓΙΑ  ΤΟ  19Ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΟΛΜΕ


1.       ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                ΓΕΛ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ
2.     ΒΕΛΟΥΔΙΟΣ                  ΙΩΑΝΝΗΣ                           1o  ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
3.     ΓΙΑΝΝΑΚΙΤΣΑΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ                   ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
4.     ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ               ΧΡΗΣΤΟΣ                         1o  ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
5.     ΔΟΥΡΟΣ                         ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ            ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
6.     ΖΑΧΑΡΗ                         ΕΛΕΝΗ                    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
7.     ΘΕΙΑΚΟΥΛΗΣ               ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
8.     ΚΙΑΦΑΣ                          ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        ΕΠΑΛ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
9.     KYΛΑΦΗ                         ΝΑΝΣΥ                        4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ
10.  ΚΩΤΣΑΛΑΣ                    ΙΩΑΝΝΗΣ                         ΓΕΛ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
11.    ΛΑΜΠΙΔΗ                      ΕΥΤΥΧΙΑ                               ΕΠΑΛ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   
12.  ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ      ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ                  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΥΡΙΑΚΙΟΥ
13.  ΜΗΤΡΑΤΖΟΥΛΗ          ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                       ΕΠΑΛ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   
14.  ΜΠΟΥΛΙΟΣ                   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ                        5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ
15.  ΝΟΤΗ                              ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ
16.  ΝΤΙΝΟΥ                          ΕΛΕΝΗ (ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ)  4ο ΓΥΜΝ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
17.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ      ΕΛΕΝΗ                                ΕΠΑΛ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
18.  ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ              ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΕΠΑΛ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
19.  ΠΑΝΤΟΣ                         ΣΩΚΡΑΤΗΣ                2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ
20.ΡΩΣΣΗΣ                          ΧΡΗΣΤΟΣ                       ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΠΥΛΗΣ
21.  ΣΙΝΤΟΣ                           ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       ΓΕΛ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
22. ΣΠΥΡΟΥ                          ΕΥΘΥΜΙΟΣ       ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ
23. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ        ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
24.ΤΟΥΛΟΥΔΗ                   ΔΑΦΝΗ             ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ
25. ΤΣΙΛΟΜΗΤΡΟΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                 ΕΠΑΛ  ΘΗΒΑΣ

ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ -    
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ

ΓΚΙΚΑΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ              ( ΕΠΑΛ Σχηματαρίου)         
ΗΛΙΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ                    (ΕΕΕΚ  Λιβαδειας)
ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ    ( Γ/σιο Οινοφύτων- Αναπληρωτής)
 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ  ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΙΖΑ)  ( 3Ο Γ/σιο Λιβαδειάς)
 ΙΩΑΝΝΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ    (Λύκειο Θεσπιών)               
 ΚΑΝΤΑ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ)  ΕΠΑΛ Λιβαδειάς)                    
ΚΑΝΤΑΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ      ( Γ/σιο Αλιάρτου)                 
 ΚΑΤΩΠΟΔΗ  ΣΟΦΙΑ      (1ο Λύκειο Λιβαδειάς)
  KOBANH  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΗ) ( ΕΠΑΛ Λιβαδειάς)              
ΚΟΛΕΣΙΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ      (3ο Γ/σιο Θήβας)                         
  ΚΟΡΕΛΗ  ΕΛΕΝΗ           ( Λύκειο Διστόμου)            
 ΚΥΡΙΑΚΟΥ  ΔΙΟΜΗΔΗΣ   (Γ/σιο Καπαρελλίου)
ΜΠΑΛΑΝΤΕ ΣΤΥΛΙΑΝΗ(2οΓυμ. Θήβας)                                      
ΠΑΓΚΑΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ              ( ΕΠΑΛ Λιβαδειάς)  
 ΠΕΛΩΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΤΑΚΗΣ)    ( ΕΠΑΛ Θήβας) 
 ΤΣΑΓΚΑΡΙΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ       (ΓΕΛ ΒΑΓΙΩΝ)                       
 ΦΙΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ( 3ο Λύκειο Θήβας)




Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου